pro porci Vaší individuality

INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
a
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES  (dále jen „Nařízení“)

o potřebě zpracovávat některé Vaše osobní údaje z důvodu fungování našich www stránek a možné zpětné komunikace. Správcem osobních údajů ve vztahu k těmto www stránkám je KAMO s.r.o., IČO: 45244391, se sídlem obchodní kanceláře Klimentská 22, Praha 1, 110 00, telefon: 222 317 536, e-mail: kamo@kamo.cz

Vaše osobní údaje zpracováváme pro následující účely:

  • Vyřízení poptávky a s tím dále spojené komunikaci
  • Abychom vám mohli odesílat nabídky, informace o objednávkách a zajistit efektivní vyřešení Vašich případných požadavků a reklamací, zpracováváme Vaše jméno a příjmení, doručovací adresu, e-mail, telefonní číslo, objednané zboží.
  • Právním důvodem tohoto zpracování je plnění smlouvy. Uvedené osobní údaje za tímto účelem zpracováváme po dobu trvání záruční doby.
  • Zasílání newsletteru a obchodních nabídek. Abychom vás mohli informovat o aktuálních nabídkách a slevách, zpracováváme vaše jméno a příjmení a e-mailovou adresu. Právním důvodem tohoto zpracování je Váš souhlas, který nám poskytujete při vyplnění registračního formuláře a který můžete kdykoli odvolat.
  • Pro lepší kvalitu našich služeb spolupracujeme s některými zpracovateli, kterým mohou být Vaše data zpřístupněna. Ke zpřístupnění dochází výhradně v souvislosti se službami uvedenými na našich www stránkách a pouze v nezbytném rozsahu. Nikomu dalšímu osobní údaje bez Vašeho výslovného souhlasu neposkytujeme.

 Osobní údaje, které shromažďujeme (či zpracováváme) v souvislosti s našimi webovými stránkami, budou uchovávány v USA, kde sídlí společnost The Rocket Science Group, LLC, provozující službu Mailchimp, určenou pouze k rozesílání novinek. Právní předpisy platné v USA nemusejí se rovnat právním předpisům státu, kde jste údaje původně poskytli a nemusejí nutně poskytovat stejnou úroveň ochrany osobních údajů. Přesto však vždy, když převádíme Vaše osobní údaje k příjemcům v dalších státech včetně USA, budeme vždy dbát, aby informace byly chráněny tak, jak je popsáno v těchto pravidlech pro ochranu soukromí, a také v souladu s příslušnými právními předpisy.

Newsletter - Zaregistrujte se a odebírejte novinky e-mailem: