pro porci Vaší individuality

Blog

Speculoos Maison d´Or karamelová sušenka porce

01. 08. 2019 | single jednoporcově balená sušenka

Maison d´Or Speculoos biscuit je nová single - jednoporcově balená karamelová sušenka je skvělá novinka v našem sortimentu. Speculoos sušenka má charakteristickou lahodnou karamelovou chuť,  vyplývající z originální belgické receptury.

  • -má elegantní a univerzální design ke všem značkám kávy a čaje
  • - vždy čerstvá sušenka
  • - sušenky jsou rovnány do rukávového přebalu a pak v kartonu - eliminovano riziko poškození
  • JEDNODUŠE LAHODÉ A  KARAMELOVĚ JEDINEČNÉ

Číst dále

smetana do kávy porce individuální potisk

24. 07. 2019 | smetana ke kávě s reklamním potiskem

K doplnění zážitku z dobré kávy patří i kvalitní smetana. A právě naše smetana do kávy porce, kterou nabízíme i s individuálním reklamním potiskem, umožňuje sladit okolo voňavého šálku celkový dojem. A to pro Vašeho hosta ve velmi příjemné chvíli. Vjem této reklamy je tak spojeno s pozitivním prožitkem, což je bezesporu přínosem pro další kladné vnímání značky a produktu do budoucna.  

Číst dále

ubrousky s individuálním reklamním potiskem

03. 07. 2019 | ubrousky profi s potiskem

Vedle naší stežejní činnosti - balení jednoporcových cukrů s individuálním reklamním potiskem, tzv. HB cukry privat label, jsme pro naše zákazníky připravili i výrobu různých druhů ubrousků, také s možností označit tento produkt svým logem, svojí reklamou. Ubrousky jsou různých tvarů i vlastností. Např. koktejlové ubrousky, servírovací ubrousky, tzv. zmrzlinové ubrousky. 

Ubrousky jsou jednovrstvé, dvouvrstvé i třívrstvé.

 

  

Číst dále

cukr porce individuální potisk

19. 06. 2019 | jednoporcový hygienicky balený cukr

Jednoporcově balený cukr je stále oblíbenějším prostředkem pro reklamu. Nejen pro restaurační zařízení, ale také jako nosič reklamního sdělení pro firmy i jednotlivce. Naše cukry porce jsou vyhledávány pro možnost flexibilního řešení individuálního potisku i formátu jednotlivých jednoporcových balení cukrů. Reklamní potisk hygienicky baleného cukru je prostě "in".  

Číst dále

Zobrazit starší články

Newsletter - Zaregistrujte se a odebírejte novinky e-mailem: